3. - 4. 10.2024
AMG PERFORMANCE Training Brno

Registrace

SAGA PRAHA si vás dovoluje pozvat na AMG PERFORMANCE Training, který se uskuteční ve dnech 3. - 4. 10. 2024 na Automotodromu Brno.

 

_____________

Usedněte za volant, pociťte maximální zrychlení, přidejte plyn, brzděte, vjeďte do zatáčky, udržujte stopu, znovu přidejte plyn. Stejně jako v každodenním životě, nové výzvy a překonávání vlastních hranic jsou cestou k úspěchu a zároveň zcela vlastní jedinečnému příběhu značky Mercedes-AMG již od roku 1967.

AMG PERFORMANCE Training je ideální základní trénink, kdy během 1,5denního programu plného rychlosti a vzrušujících zážitků zlepšíte své řidičské schopnosti pod vedením skutečných profesionálů v bezpečném prostředí závodního okruhu. Kurz je určen pro široké spektrum účastníků s různou řidičskou úrovní od začátečníků až po středně pokročilé. Hodně času stráveného za volantem vám umožní vytvořit pevné základy zvládnutí vysokého výkonu vozů Mercedes-AMG i zlepšení kontroly vozu v kritických situacích. Kurz AMG PERFORMANCE Training zahrnuje nejen bezpečnostní cvičení a cvičení na zlepšení techniky jízdy (brzdění, vyhýbací manévr, přetáčivý/nedotáčivý smyk, …), ale zároveň i dynamicky vedené jízdy Lead & Follow na závodním okruhu, vše s vámi za volantem různých modelů Mercedes-AMG. AMG Race Taxi na sedadle spolujezdce vedle profesionálního instruktora je vrcholem nezapomenutelného dne plného emocí. Chcete více? Navazujícím stupněm AMG Driving Academy je pokročilý kurz AMG ADVANCED Training.

Úroveň: začátečníci / mírně a středně pokročilí.

 

Registrace

Pro registraci zadejte kód, který jste obdrželi od prodejce nebo byl uveden na pozvánce.

Omlouváme se, ale Vámi zadaný kód není platný.